אודות ' יישום '

הסביבה העסקית הינה תחרותית ודינאמית, המחייבת חברות וארגונים לחדשנות וליצירתיות מתמדת ברמה האסטרטגית, בשיטות העבודה ובכלים המיועדים לכך. העובדה שאנו ביישום חשופים למקורות מידע, מחקרים, תהליכים ארגוניים, כלים יצירתיים ושיטות חדשניות, מאפשרת לנו לסייע לחברות ולארגונים למצוא את הפתרונות הטובים ביותר ולהיערך באופן אופטימאלי לכל אתגר ושינוי.
ניסיון החיים מלמד אותנו, שהדברים לא משתנים מעצמם – בידינו הכוח להניע חברות לבצע מהלכים עסקיים מהותיים. תובנה זו הביאה אותנו להקים בשנת 1987 את יישום אסטרטגיות בע"מ.
החברה מתמחה בייעוץ עסקי ושיווקי לחברות ישראליות ובינלאומיות. מאז היווסדה, החברה ביצעה מאות פרויקטים עבור חברות מובילות בענפים רבים ומגוונים.
את ההצלחה אנו חבים ללקוחותינו בארץ ובעולם, המאפשרים לנו ללוות אותם לאורך כל הדרך, משלב זיהוי הצורך והגדרת המטרה ועד ליישום המעשי. כתפיסת עבודה, אנחנו מתחייבים לחדשנות, ליצירתיות ולתוצאות.
הודות לעבודה המשותפת ולמתודולוגיות הייחודיות שפותחו ביישום, אנו בטוחים ביכולתנו לחשוב אחרת ולתת את המענה הטוב ביותר לאתגרים המורכבים ביותר במגוון רחב של תחומים.
אנו מזמינים גם אתכם להצטרף לרשימת החברות שבחרו ביישום. יחד, נעשה את השינוי.

תפיסת העבודה שלנו

יישום
אנחנו מעניקים ללקוחותינו תובנות וכלים להשגת מובילות והצלחה עסקית. אנו שמים דגש על יצירתיות ומקצועיות, יושרה, מתן ערכים משמעותיים ופתרונות מעשיים ומדידים. כדי להבטיח את ישימות המהלכים, אנחנו משתדלים לכלול את שלב לווי הטמעת הפתרונות בכל רמות הארגון. זהו ערך מרכזי המייחד את יישום.  אנחנו יודעים להירתם לצרכי החברות ולאילוצים שלהן, כולל נכונות לעבוד לצדם גם בלחץ זמנים ובמועדים בלתי שגרתיים. במהלך העבודה אנחנו פועלים עם החברות כלפי חוץ ובמקביל בתוך הארגון, תוך שילוב בין הניסיון והכישורים שלנו לבין היכולות של הארגון.